Obróbka CNC

OBRÓBKA MDF WROCŁAW – WYBIERZ SPRAWDZONĄ USŁUGĘ

Obróbka płyt MDF, Wrocław czy okolice – nasza firma z przyjemnością zrealizuje każde zlecenie!

JAK ZBUDOWANA JEST PŁYTA MDF?

Płyty MDF powstaje z włókien drzewnych za sprawą działania wysokiej temperatury. Jej konstrukcja jest stała w gęstości i objętości. Płyty MDF doskonale nadają się do obróbki CNC, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w stolarstwie i przemyśle. To materiał, który można dowolnie łączyć i sklejać w większe elementy. Za pomocą obróbki CNC z płyt MDF można wyciąć dowolny kształt, który w efekcie jest gładki, a jego geometria precyzyjnie zachowana. Z tego względu płyty MDF są chętnie wykorzystywanie m.in. przy produkcji mebli, paneli podłogowych i ściennych, elementów dekoracyjnych, listew przypodłogowych czy innych konstrukcji. Warto dodać, że płyty MDF obrabiane skrawaniem można następnie dowolnie lakierować, malować i zdobić. Gładka powierzchnia danego elementu znacznie ułatwia to zadanie.

SKRAWANIE PŁYT MDF – WROCŁAW

Frezowanie płyt MDF we Wrocławiu odbywa się w naszym profesjonalnie wyposażonym parku maszynowym. Płyta, która ma zostać poddana obróbce, musi najpierw zostać solidnie przymocowana do specjalnego stołu. Niezwykle istotne jest, aby na czas frezowania została całkowicie unieruchomiona, ponieważ wpływa to na precyzję całego projektu. Rodzaj mocowania dobieramy do wielkości płyty i rodzaju stosowanego frezowania.
Aby obrobić płytę MDF, niezbędne jest przygotowanie odpowiedniego projektu w skali 1:1, w milimetrach i z zamkniętymi wektorami. Nasi pracownicy przed rozpoczęciem współpracy dostarczą ci wszelkie potrzebne specyfikacje i wytyczne dotyczące projektu oraz w razie potrzeby wesprą cię na każdym etapie jego tworzenia.

OBRÓBKA PŁYT MDF – CENA

Wycena usługi obróbki CNC płyt MDF jest zazwyczaj przygotowywana indywidualnie. Od czego zależy cena obróbki MDF? Wyróżnić możemy kilka istotnych czynników, takich jak między innymi:
• ilość oraz wielkość poszczególnych elementów do frezowania;
• rodzaj obróbki CNC, który należy zastosować w projekcie;
• wybrany kształt i wzór;
• stopień zaawansowania projektu 2D lub 3D.
Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę obróbki płyt MDF, skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy twój projekt, a następnie przygotujemy szczegółową wycenę.

FREZOWANIE PŁYT MDF WROCŁAW – DLACZEGO MY?

W naszej firmie satysfakcja klienta uznawana jest za absolutny priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy zawsze spełniały oczekiwania klientów, a nawet je przerastały. Bogate doświadczenie w połączeniu z solidnym zapleczem technicznym umożliwia nam realizację świadczonych usług na najwyższym poziomie. Korzystamy tylko ze sprawdzonych narzędzi i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.
Do każdego cięcia płyt wykorzystujemy również specjalistyczne oprogramowanie, dzięki czemu możemy wykorzystać maksymalną powierzchnię materiału i tym samym znacznie zminimalizować ilość odpadów.
Obróbka płyt MDF Wrocław zawsze odbywa się z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i z zachowaniem wyjątkowej precyzji. Wykonujemy obróbki CNC płyt MDF we Wrocławiu oraz okolicach. Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia, jak i produkcje seryjne. Jeśli potrzebujesz nieco więcej informacji na temat naszej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Postaramy się rozwiać twoje wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie i zrobimy co w naszej mocy, aby sprostać twoim oczekiwaniom!

ZAMÓW USŁUGĘ CNC w MDF

USŁUGI CNC

ul. Gorlicka 64, Wrocław

Pon-Pt: 8:00 – 18:00