FREZOWANIE CNC

FREZOWANIE MDF WROCŁAW – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W KORZYSTNEJ CENIE
Frezowanie w płytach CNC, Wrocław czy okolice – nasza firma z przyjemnością zrealizuje każde zlecenie!

STRUKTURA PŁYTY MDF

Płyty MDF zbudowane są z włókien drzewnych, a ich konstrukcja jest jednorodna, dzięki czemu doskonale nadają się do obróbki CNC. Posiadają stałą gęstość, a zatem z powodzeniem można je ze sobą łączyć i kleić w większe płyty trójwymiarowe lub bryły o różnej grubości. Frezowanie CNC w płytach MDF pozwala na uzyskanie najróżniejszych kształtów lub wzorów, które znajdują zastosowanie m.in. w produkcji listew przypodłogowych, mebli, paneli, drzwi i w szeroko pojętym stolarstwie. Płyty MDF poddane skrawaniu można w dalszej kolejności dowolnie szlifować, malować i lakierować.

FREZOWANIE CNC W PŁYTACH MDF – WROCŁAW

Frezowanie MDF we Wrocławiu odbywa się zgodnie z procesem, który pozwala na maksymalne wykorzystanie płyty i zoptymalizowanie całego projektu. Płyta MDF trafia najpierw na specjalny stół roboczy w naszym centrum, gdzie zostaje stabilnie zamocowana i zabezpieczona. Mocowanie płyty uzależnione jest od jej wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Przez cały proces skrawania jest ona całkowicie nieruchoma, dzięki czemu z jednej płyty jesteśmy w stanie wyciąć maksymalnie dużo elementów, co znacznie wpływa na wydajność procesu i zminimalizowanie ilości odpadów.

Aby wykonać frezowanie CNC w płycie MDF, niezbędne jest przygotowanie odpowiedniego projektu w skali 1:1, w milimetrach i z zamkniętymi wektorami. Nasi pracownicy przed rozpoczęciem współpracy dostarczą ci wszelkie potrzebne specyfikacje i wytyczne dotyczące projektu oraz w razie potrzeby wesprą cię na każdym etapie jego tworzenia.

FREZOWANIE MDF – CENA

Wycena usługi frezowania w płytach MDF jest zazwyczaj przygotowywana indywidualnie. Od czego zależy cena frezowania MDF? Wyróżnić możemy kilka istotnych czynników, takich jak między innymi:
• ilość oraz wielkość poszczególnych elementów do frezowania;
• rodzaj obróbki CNC, który należy zastosować w projekcie;
• wybrany kształt i wzór;
• stopień zaawansowania projektu 2D lub 3D.
Jeśli chcesz otrzymać spersonalizowaną ofertę frezowania MDF, skontaktuj się z nami. Wspólnie omówimy twój projekt, a następnie przygotujemy szczegółową wycenę.

FREZOWANIE MDF WROCŁAW – DLACZEGO MY?

Nasza firma to nie tylko doskonałe przygotowanie techniczne, ale również wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu świadczymy usługi na możliwie najwyższym poziomie. Posiadamy również profesjonalne oprogramowanie, które umożliwia maksymalną optymalizację wykorzystania każdej płyty, dzięki czemu produkujemy minimum odpadów.

Frezowanie MDF Wrocław wykonujemy z dbałością o najdrobniejsze detale. Posiadamy doskonałe zaplecze techniczne umożliwiające niezwykle precyzyjne skrawanie, a zatem jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie każdy wzór i kształt. Wykonujemy m.in. elementy z kwadratami, strzałkami, sześciokątami, gwiazdkami i innymi dowolnymi kombinacjami. Geometria w żaden sposób nas nie ogranicza!

Wykonujemy profesjonalne i wydajne frezowanie MDF we Wrocławiu oraz okolicach. Realizujemy zarówno pojedyncze zamówienia, jak i produkcje seryjne. Jeśli potrzebujesz nieco więcej informacji na temat naszej usługi, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Postaramy się rozwiać twoje wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Do każdego projektu podchodzimy w pełni indywidualnie i zrobimy co w naszej mocy, aby sprostać twoim oczekiwaniom!

ZAMÓW USŁUGĘ CNC w MDF

USŁUGI CNC

ul. Gorlicka 64, Wrocław

Pon-Pt: 8:00 – 18:00